Additional information
| Weight | 0.519 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.8 × 3.6 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 656 |
| Language | English |
| Edition | Main |
| Dewey | 823.91 (edition:18) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
€23.00
Out of stock
| Weight | 0.519 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 12.8 × 3.6 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 656 |
| Language | English |
| Edition | Main |
| Dewey | 823.91 (edition:18) |
| Readership | General – Trade / Code: K |

Reviews
There are no reviews yet.