Additional information
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 19.7 × 1.5 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 138 |
| Language | English |
| Edition | New edition |
| Dewey | 616.890092 (edition:22) |
| Readership | / Code: |
€16.99
In stock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 19.7 × 1.5 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 138 |
| Language | English |
| Edition | New edition |
| Dewey | 616.890092 (edition:22) |
| Readership | / Code: |

Reviews
There are no reviews yet.