Additional information
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 19 × 0.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 96 |
| Language | English |
| Edition | Fifteenth edition |
| Dewey | 263.0424611 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |
€19.25
A quarter of all pilgrims arriving at Santiago start in Sarria: it provides the minimum distance required for a pilgrim to apply for a Compostela. This title features all the information needed to complete the five stages from Sarria to Santiago, including maps and contour guides, town plans, alternate routes, accommodation, history, mythology, etc.
In stock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 19 × 0.7 cm |
| Author | |
| Publisher | |
| Imprint | |
| Cover | Paperback |
| Pages | 96 |
| Language | English |
| Edition | Fifteenth edition |
| Dewey | 263.0424611 (edition:23) |
| Readership | General – Trade / Code: K |

Reviews
There are no reviews yet.